TECRÜBE GÜVEN KALİTE

YAPILARDA TEMEL İZOLASYONU

Yapılarda su-nem izolasyonu; suyun veya nemin yapının bir kısmına veya kapsadığı hacimlere zarar vermesini önlemek amacıyla yapılır.
Temel ve bodrum perdelerinde yapılan su izolasyonunun amacı, yapıyı normal şartlarda sudan koruma ve toprakta bulunan ve yeraltı suları ile yapıya kadar yükselme imkanı bulan kimyasal maddelerin betonu krozyona maruz bırakmasından korumaktır.

Su veya nemin oluşumu çok farklı olaylardan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle daha proje aşamasında zemindeki su durumuna göre temel sistemi ve su izolasyon sistemi belirlenmelidir.

Su-nem oluşumu, binanın yükünden, farklı zemin hareketleri, yüzeysel suların temel yatağına girmesi gibi sebepler gösterilebilir. Bu durumun kesin olarak ne zaman gerçekleşeceğini tahmin etmek oldukça zordur. Binanın oturduğu zemin tipi ne olursa olsun, su-nem oluşumu farklı nedenlerden kaynaklandığından, bütün yapıların temel ve bodrum duvarlarına su izolasyonu yapılmalıdır.

MAROF YAPI ENDÜSTRİ

MAROF Yapı Endüstri, kendi hammaddesini kendi üreterek, Türkiye’nin en büyük kimya firması olmayı hedeflemektedir.

MAROF yapı olarak, öncelikli hedefimiz AR-GE çalışmalarını her geçen gün daha da hızlandırıp, çevre dostu patentli formüller ve üretim teknolojileri geliştirip, ürün ve bilgi ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sağlamak ve MAROF YAPI’yı sektörün önde gelen firmalarından biri haline getirmek.

  • GÜVENİLİR HİZMET : Zamanında teslimat ve alanın da eğitimli ekip.
  • YÜKSEK KALİTE : Tecrübe ve AR-GE gelişimi.
  • UYGUN FİYAT : Kalite çizgisinden şaşmayan uygun fiyat aralığı.
  • STANDART ÜRÜN : Her üründe standart kalite garantisi.

Bilgi ve tecrübeyi inovasyonla birleştirerek, gerek ülkemiz gerek dünya gerekse çevre için en duyarlı ve en kaliteli ürünleri üretmek, geliştirmek ve siz müşterilerimize en uygun fiyat aralığın da sunmak şirket felsefemizdir.

Marof Yapı Endüstri Maden San.Tic.Ltd.Şti sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, kalite ile birleştirerek 16 yılı aşkın süredir sektörde hizmet vermektedir.
Kurulduğu günden itibaren uzman kadrosuyla su izolasyonu konusunda üretim yapan şirketimiz; Türkiye genelinde tüm inşaat sektörüne hitaben bayındırlık pozlarına uygun ve TOKİ onaylı TSE, CE ile ISO 9001 belgelerine sahip rulo membran, likit membran ve yapı kimyasalları üretimi yapmaktadır.
Firmamız su  izolasyonu konusunda her türlü ürün ve donanıma sahip olup müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede tesise sahiptir.
Firmamızın değişmez prensipleri; sürdürülebilir kalite, hizmet, güven ve uygun fiyattır. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı; “hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Marof Yapı, Bursa Çalı Sanayi Bölgesi’nde yer alan 5.000 m² tesisi ve 25 kişilik uzman ekibi  ile hem yurt içine hem de yurtdışına ürün sevkiyatı yapmaktadır.
Hızlı ve kaliteli üretim anlayışıyla hizmet veren Marof Yapı, inşaat sektörünün öncü firmalarının ilk tercihi olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

16

YIL

1575

PROJE

2664

MÜŞTERİ

013

ÜLKE